10-річний чемпіон Києва з шашок збирає гроші для допомоги ЗСУ

by ira

Київський чемпіон з шашок – 10-річний Андрій Дяченко збирає кошти на потреби Збройних сил України, граючи з усіма охочими. Хлопчик з родиною живе в Дарницькому районі столиці, за перші два дні йому вдалось зібрати 2600 грн.

Про це пише “УП.Життя“, передає KURAZH.

Андрій надихнувся прикладом Валерії Єжової, 10-річної чемпіонки світу з шашок, яка вирішила допомогти українським військовим граючи на вулицях Києва. Про допомогу хлопчика вперше розповіла мама Валерії Любов Квітка-Єжова.

“До збору коштів на потреби ЗСУ декілька днів назад приєднався ще один юний київський шашкіст Дяченко Андрій. Вчора лише за день Андрій зібрав 2600 грн! Поки у нас є такі патріотичні дітки, ми непереможні!”, – написала вона.

Андрій Дяченко. Фото: Любов Квітка-Єжова

Андрій та Валерія займаються шашками в одному гуртку в Київському палаці дітей і юнацтва.

Попри свій юний вік Андрій вже досвідчений гравець в шашки, він присвятив грі 6 років свого життя та має другий дорослий розряд. Також він є діючим чемпіоном Києва у своєму віці.

“Андрій залишається чемпіоном, це щорічне змагання, але після початку пандемії їх призупинили, тому він досі офіційно чемпіон”, – розповіла мама хлопчика Вікторія Дяченко.

Фото: Любов Квітка-Єжова

Андрій виходить пограти з місцевими мешканцями двічі на день поблизу невеликого базарчику на вулиці Вербицького, ближче до Харківського шосе.

Нагадаємо, раніше Валерія Єжова – 10-річна чемпіонка світу з шашок, яка вирішила допомогти українським військовим. 

Щоб зібрати кошти, дівчинка запрошувала охочих зіграти із нею у шашки та зробити пожертву. За 9 днів вона зібрала 21 тисячу гривень.

Усі виграні кошти дівчина особисто передала на підтримку Збройних сил України.

Тебе може зацікавити