5 типових помилок при приготуванні фрикадельок, які робить молода господиня

by Max

Суп із фрикадельками завжди викликає апетит навіть у ситої людини, оскільки є смачною стравою. Поєднання вишуканих смаків робить його зовсім незвичайним.

Подробиці

Однак головний інгредієнт надто легко зіпсувати, від чого постраждає суп.

Які 5 помилок найчастіше допускаються господинями:

  1. Якість фаршу. Дехто вважає, що хороше м’ясо потрібно залишати для смаження, а для котлет і фрикадельок зійде будь-яке. Насправді, це зовсім не так. Навпаки, саме фрикадельки надають смаку і аромату всьому супу, тому марно вважати, що з неякісного м’яса вийде смачна страва.
  2. Додаткові інгредієнти. Дехто вважає, що рис або м’якуш хліба додаються економними господинями, щоб збільшити кількість фрикадельок. Насправді це зовсім не так. Яйце, наприклад, допомагає “склеювати” м’ясо, рис вбирає в себе надлишки солі та вологи, а хліб придає соковитість.
  3. “Без нічого”. Якщо не додавати сіль, спеції та трави, то фрикадельки вийдуть прісними та зовсім не смачними. Тому ніколи не варто готувати їх у “чистому” вигляді. Ви можете спокійно додавати улюблені прянощі та сіль – це лише покращить смакові якості супу.
  4. Ліплення. Якщо ви думаєте, що застосування сили дозволить фрикаделькам не розвалитися під час варіння, сильно помиляєтеся. Вони не розваляться у жодному разі. Єдиною причиною, чому вони не тримаються, є ліплення із застосуванням фізичної сили.
  5. Розміри. Усі фрикадельки варто робити однаковими. А якщо ні, то вони розваляться, а великі ще навіть не встигнуть зваритися. Тому дотримуйтесь одного прийнятного розміру.

Тебе може зацікавити