5 вечірніх процедур, які зроблять твоє волосся чудовим

by Max

У багатьох з нас є вечірні б’юті-ритуали для шкіри, але для волосся вони не менш важливі.

Ось кілька ідей, які допоможуть твоїм локонам стати кращими під час сну — вибирай, які тобі підходять!

Висуши волосся перед сном

Якщо ти відносишся до тих людей, які миють голову на ніч, то запам’ятай: ніколи не лягай спати, поки вона мокра. Як показали дослідження, водневі зв’язки у волоссі під дією вологи руйнуються, вони стають більш ламкими, і тому тертя про подушку для них особливо небезпечне.

Купи атласні наволочки

На думку дерматолога з Нью-Йорка Ніла Шульца, наволочки з бавовни можуть завдати шкоди і шкірі, і зачісці. Лікар радить замість них придбати шовкові або атласні чохли — волосся на них не заплутуватиметься і ламатиметься, до того ж гладка тканина допоможе їм зберігати вологу.

Розчеши волосся перед сном

Часте розчісування може шкодити волоссю, проте коли йдеться про їхню підготовку до сну, то варто пройтися по локонах гребінцем. По-перше, такий масаж шкіри голови допоможе тобі розслабитися, по-друге, ти видалиш омертвілі клітини епідермісу, по-третє, перерозподілиш натуральні олії по всій довжині локонів, що допоможе позбавитися жирних коренів.

Заплети волосся в косу

Багато хто з нас крутиться всю ніч, і ці рухи можуть шкодити волоссю. Якщо зібрати їх у вільну косу, то волосся буде у безпеці і не буде тертися об подушку. Лови бонус: на думку трихолога Апурви Шах, коси не тільки захищають волосся від ламкості, а й прискорюють його ріст.

Використовуй сироватки та олії на ніч

«Вісім годин сну допомагають нашому волоссю відновитися після спеки, укладки та інших негативних впливів, — пояснює стилістка по зачісках Еріка Доун Шир, — тому ніч — оптимальний час для використання сироваток та масок».

Тебе може зацікавити