6 ознак того, що ви зустріли когось із минулого життя

by Max

Розумієте, що це життя — лише одне з незліченних, які ви прожили раніше. З кожним втіленням ваша душа накопичує карму та навчається новому. Одним із основних способів навчання є відносини, оскільки вони є наріжним каменем нашого досвіду тут, на Землі, інформує KURAZH.

Ймовірно, люди, які дають вам найбільше уроків, — це ті самі люди, які навчали вас у минулому, оскільки ви були разом у багатьох втіленнях. Коли ви зустрічаєте коханого, друга, члена сім’ї або навіть ворога з минулого життя, підсвідома частина вас здатна дізнатися про них.

Перш ніж народитися, ми спілкуємося зі своєю душевною сім’єю і плануємо зустрітися під час наступного втілення. І коли нарешті відбувається зустріч, все стає на свої місця. Люблячи і кидаючи виклик один одному, ми можемо прискорити своє зростання і розібратися в кармі, що залишилася від наших минулих життів. Саме провокуючи і впливаючи одне на одного, ми можемо засвоїти свої уроки.

Іноді споріднені душі можуть зустрітися, пробути разом до виконання завдання або життєвого уроку, а потім піти далі. Це не трагедія, це лише питання навчання.

Якщо хтось раптово вривається у ваш світ, як цунамі, то велика ймовірність, що ви знали його в минулому житті. А це означає, що ви на порозі чогось неймовірного.

Вони відразу здаються вам знайомими

Коли ви дивитесь комусь у вічі і відчуваєте дивне почуття впізнавання, хоча ніколи раніше не зустрічали цю людину, це наводить на думку, що ваші душі добре знайомі. Зрештою, душа нескінченна, і те, що ви зустріли їх у цьому житті, не означає, що ви ніколи не зустрічали їх раніше.

Вони викликають у вас сильну реакцію

Ми укладаємо душевні контракти один з одним ще до народження, присягаючись викладати один одному конкретні уроки та допомагати на життєвому шляху. Це почуття впізнавання існує не так, воно притягує вас.

Вам судилося зустрітися з цією людиною, і ваша сильна цікавість до неї — це те, що дозволить вам продовжити з того місця, на якому ви зупинилися.

Якщо ви зустрічаєте когось і ваші стосунки починаються з сильного рівня пристрасті, конфлікту, бажання, гніву, радості чи горя, то велика ймовірність, що у вас є душевні зв’язки.

Ви відразу ж встановлюєте глибокий зв’язок

Для всіх кармічних відносин характерне одне: вони починаються інтенсивно. Якщо ви опинилися в бурхливому романі, він буде досить пристрасний, щоб змусити вас прийняти довгострокові зобов’язання, ймовірно, ваші душі занадто схвильовані вашим возз’єднанням.

Якщо ви раптово опинилися у серйозному конфлікті з кимось, кого щойно зустріли, можливо, ви поділяєте з його душею складну духовну історію. У минулому житті ви не були в добрих відносинах, і зараз ви разом знаєте свою карму.

Часто наші діти та члени сім’ї — це також люди, яких ми знали в минулих життях, що пояснює той глибокий зв’язок, який ми одразу утворюємо з ними!

У вас інтуїтивний зв’язок

Коли ви зустрічаєте когось, з ким маєте довгу духовну історію, між вами вже виникає більш глибоке розуміння. Наче ви вже знаєте в них те, чого не повинні. Не треба щохвилини мовчання заповнювати словами. Ви не відчуваєте тиску, що змушує їх розважати або якось поводитися в їхній присутності. Ви можете буквально спілкуватися один з одним поглядом, знаючи, що все, що ви маєте на увазі, буде негайно сприйняте ними.

Час не існує, коли ви разом

Оскільки зв’язок, який ви поділяєте з кимось із минулого життя, може бути настільки глибоким, часто здається, що ви єдині люди у світі. Здається, що час зупиняється, коли ви перебуваєте разом, ніби весь всесвіт зникає, і ви не можете зосередитися ні на чому, крім один одного.

Зрештою, зустріч із людиною, яку ви знали у минулому житті, — це кульмінаційний момент, тому що ваші душі, мабуть, давно планували цю зустріч.

Причина, через яку ви не можете зосередитися ні на чому іншому, полягає в тому, що це головна подія!

Ваші стосунки викладають вам важкі уроки

Всі зв’язки з минулим життям об’єднує те, що це завжди інтенсивний і найчастіше важкий досвід. З людьми, з якими ви поділяєте душевні зв’язки, завжди пов’язана карма, тому знову зібралися разом у цьому житті. Швидше за все, між вами все ще існує невирішена драма з ваших минулих життів.

Такі відносини часто здаються заплутаними, пригнічуючими і несамовитими. Зрештою, у вас довга спільна історія, і як би вам не хотілося втекти від цієї людини, думка про те, що ви втратите її знову, може здатися вам такою ж жахливою.

Тебе може зацікавити