Як зупинити осінній «волосопад» і покращити якість волосся

by Max

Сезонне випадіння волосся – поширене явище, з настанням холодів волосся стає сухим, як листя на деревах. Разом із фахівцем розбираємося, чому це відбувається і як підтримати волосся у міжсезоння.

“Осінній волосопад” – логічний процес, пов’язаний із різкою зміною погоди. У літні місяці на локони постійно впливає активне сонце, тому під негативним впливом ультрафіолету волосяні цибулини швидше переходять із фази росту у фазу випадіння.

Також УФ-випромінювання, гаряче повітря та морська вода порушують структуру волосся. Головний будівельний елемент його стрижня – кератин, практично випаровується, залишаючи всередині пустоти. У результаті волосся стає сухим, ламким та з посіченими кінчиками.

Як покращити якість волосся?

Якщо осіннє випадіння волосся почалося, зупинити його, на жаль, не вдасться. Як і зберегти локони, що вже перейшли у відповідну фазу випадіння.

Сильно пошкоджену структуру теж вилікують тільки ножиці. А ось до ботоксу чи кератину краще не вдаватися – вони ще сильніше деформують структуру волосся та посилять проблему.

Для повернення якості волосся та його збереження в осінній період потрібно продовжувати стежити за своєчасною гігієною шкіри голови. Раз на один-два тижні крім шампуню варто використовувати пілінг – це покращить живлення коренів. На додаток рекомендується застосовувати бальзами, маски та незмивний догляд з кератином, маслами, гіалуроновою кислотою, кофеїном та пептидами.

Підтримувати волосся важливо і зсередини: скласти збалансоване меню з білками, поліненасиченими кислотами, складними вуглеводами і жирами. Особливо важливо дотримуватись такого раціону тим, хто все літо сидів на жорсткій дієті, для того щоб ідеально виглядати на пляжі. На жаль, дефіцити лише посилюють випадіння волосся.

Також важливо уважно слідкувати за станом імунітету: вірусні інфекції, підвищена температура, запалення та вживання антибіотиків можуть суттєво вплинути на волосся. Тому не варто переохолоджуватись, спати менше 7 годин і часто стресувати. Все це знизить імунний захист організму, а разом із ними і якість волосся.

Тебе може зацікавити