Акторка Джессіка Честейн розповіла про візит до України

by ira

Американська акторка Джессіка Честейн уперше поділилася враженнями від поїздки в Україну.

Як передає KURAZH, про це інформує Фокус.

Зірка фільмів “Велика Гра” та “Інтерстеллар” зізналася, що лише через місяць після візиту осягнула все побачене та почуте.

“Мені знадобилося декілька тижнів, щоб опрацювати все, що я побачила під час поїздки до Києва. Ми прилетіли до Польщі, їхали чотири години, потім їхали потягом ще 11. Я нервувала, але тривалість подорожі дала мені час заспокоїтися”, — почала розповідати оскароносна акторка.

За словами зірки Голлівуду, найбільше її вразила поїздка до дитячої лікарні “Охматдит”, де Джессіка Честейн поспілкувалася та погралася з постраждалими від війни дітьми. Також акторка малювала з малюками та отримала маленькі подарунки.

“Мені випала нагода познайомитися з неймовірними дітьми. Діти здивували мене своєю надією і силою. Багато з них покинули свої домівки і місяці вони провели в лікарні”, — зізналася знаменитість.

Зокрема голлівудська зірка наголосила, що в Україні триває гуманітарна криза.

“Ми не можемо забути невинних, постраждалих від безглуздих актів насильства”, — додала насамкінець Честейн, яка під час свого серпневого візиту відвідала Ірпінь та зустрілася з президентом Володимиром Зеленським.

Тебе може зацікавити