Аманда Холден вразила оголеною сценою у програмі “Секс: безглузді історії” (фото)

by ira

Акторка та телеведуча Аманда Холден вразила шанувальників абсолютною відвертістю, знявшись оголеною у рекламі нового шокуючого шоу “Секс: безглузді історії”, де досліджуватимуть сексуальну поведінку через століття до сьогодення.

Про це пише KURAZH з посиланням на DailyMail.

Перед прем’єрою, видання The Sun вже опублікувало фрагмент, де Аманда позує у ванній. Під час зйомки акторка обрала образ таємничої Клеопатри – з темними косами та виразним макіяжем.

В передачі розкриють, як ставлення до сексу та як сексуальності змінювалися з моменту появи першого засобу контрацепції в Давньому Єгипті. Також у шоу покажуть, як розпутні схильності Тюдорів змінили хід британської історії назавжди. Ще у програмі розкажуть, що відношення до сексу у 20-му столітті змінилися більше, ніж за будь-який інший період в історії, і цей темп змін продовжує прискорюватися.

“Боже мій, мені дійсно відкрилися очі, і я справді насолодилася та сміялася під час зйомок цієї захоплюючої нової передачі. Я залишила Дена Джонса робити грязну роботу, поки я спостерігала збоку, як цікавий спостерігач. Хоча, можливо, іноді це може викликати шок, “Секс: Безглузді Історії” – це дійсно захоплюючий і розумний погляд на останні 2500 років нашої сексуальної історії. Це “Жахлива Історія” для дорослих”, коментує свої враження про новий проект Аманда.

Тебе може зацікавити