Брехливі та безхребетні: Алан Бадоєв про російських артистів, які замовчують війну в Україні

by ira

Український кліпмейкер та продюсер Алан Бадоєв різко розкритикував артистів з рф, які підтримують та замовчують жахливу війну в Україні. За його словами, він розчарувався в людях з якими раніше працював, адже вони виявилися “безхребетними, переляканими, а іноді й брехливими”.

Режисер розірвав будь-які зв’язки з росією, про це він заявив в інтерв’ю для німецького видання KALTBLUT.

“Протягом двох десятків років мої роботи займали верхні рядки хіт-парадів країн СНД та Росії, зокрема. Іноді перша десятка кліпів складалася повністю з моїх робіт. Так було, і це було частиною мого життя… Але війна не залишила мені вибору. Ба більше, люди, росіяни, всі ті артисти, з якими я працював, усі вони не залишили мені вибору”, – розповів він.

До повномасштабної війни Бадоєв співпрацював з багатьма музикантами, які після 24 лютого вони виявили свою пропутінську позицію. Серед них: Поліна Гагаріна, Сергій Лазарєв, Філіп Кіркоров та багато інших. Бадоєв визнав свою помилку й наголосив, що вони не варті того, щоб він знімав для них кліпи.

Бадоєв не розуміє, як відомі люди, яких він вважав колегами та друзями, могли стати на бік зла та брехні.

“Я пережив спочатку шок, страх, а потім глибоке розчарування. Адже по суті люди, для яких я творив, виявилися безхребетними, заляканими, а іноді й брехливими. Коли у твою країну прилітають бомби, коли гинуть твої друзі, ти не можеш бути в стороні. Ти маєш бути на боці правди! Глава роботи з російськими артистами завершена, вони не варті моїх робіт і того кохання, без якого я не можу створювати. Сьогодні переді мною більш глобальні цілі та завдання”, – розповів він.

Тебе може зацікавити