Чому авто з’їдає більше палива: несподівані фактори

by ira

Автомобіль за певних обставин може витрачати більше палива, ніж зазвичай. Важливо знати, які фактори на це впливають й уникати їх, аби зайвий раз не переплачувати за пальне.

Про це інформує KURAZH з посиланням на РБК-Україна.

Агресивне водіння

Стрімкий розгін і швидке гальмування на 40% збільшують витрати палива. Краще плавно стартувати і під час їзди не допускати різких перепадів швидкості, якщо у цьому нема необхідності.

Використання клімат-контролю/кондиціонера

Ці функції також здатні збільшувати витрати палива. Для охолодження температури повітря у салоні варто іноді відчиняти вікна чи люк. Ввімкнений кондиціонер може на 15% збільшувати витрати.

Сюди ж можна віднести використання функції підігріву сидінь. Вона хоч і корисна, втім пам’ятайте, що вона теж впливає на “апетити” автомобіля.

Низький тиск у шинах

Механіки запевняють, що колеса з низьким тиском володіють високим коефіцієнтом опору кочення, через що збільшується навантаження на двигун і відповідно збільшується споживання палива.

Експерти радять перевіряти тиск в шинах раз на тиждень і підтримувати його в межах, зазначених виробником.

Світлотехніка

Увімкнені фари також впливають на витрату палива. Важливо вчасно вимикати їх, коли вони вам не потрібні або ж цього не вимагають правила.

Музична апаратура

Експерти запевняють, що прослуховування музики на великій гучності з використанням різних підсилювачів та сабвуферів може призвести до збільшення витрат палива. Ця функція хоч і не критично впливає на витрати, втім вона є однією із найпоширеніших причин.

Наскільки ці фактори здатні збільшити витрати

5 несподіваних факторів, через які ваша машина "їсть" більше палива

Тебе може зацікавити