Чому експерти не радять сушити речі на батареях: постраждає ремонт

by ira

Після прання багато хто звик сушити речі на батареях та радіаторах. Але це – велика помилка. Ви ризикуєте не тільки переплачувати за опалення та електрику, існують й інші ризики, інформує KURAZH.

Звісно, якщо ви будете класти вологі речі на джерело тепла, вони висохнуть. Але це негативно позначиться на стані вашої оселі.

Експерт з інтер’єрів радить відмовитися від цієї звички, якщо ви досі сушите речі на батареях та радіаторах. Це може призвести до появи цвілі та конденсату.

І якщо вологи стане дійсно багато, постраждає ваш ремонт. Цвіль може “оселитися” біля вікон, за батареями та на підлозі. Мало того, волога здатна пошкодити меблі з дерева. А тому не варто ризикувати.

Також експерт нагадав, що цвіль – серйозний алерген. Таке “сусідство” з людиною може негативно позначитися на її здоров’ї.

Окрім цього, одяг на батареях “блокує” тепло. Тому якщо у вас стоїть лічильник на централізоване опалення або ж у вашій оселі стоять радіатори, це позначиться ще й на рахунках. Мало хто хоче переплачувати за комунальні послуги, тому краще відмовитися від шкідливого лайфхаку, який вдарить по гаманцю.

Тебе може зацікавити