Чому історію кохання актриси Меггі Сміт варто екранізувати

by Max

На сьогодні за плечима актриси понад п’ятдесят проєктів. І, безперечно, вона явно користується популярністю. Однак в особистому житті знаменитості був щонайменше закручений сюжет, за яким явно варто зняти кінострічку. Але про все послідовно, інформує KURAZH.

Меггі Сміт: історія кохання

Меггі Сміт було лише 18 років, коли вона вперше зустріла драматурга Беверлі Кроса. Вона у 1952 році була присутня на студентському ревю в Оксфорді, де й навчався чоловік. Між ними миттю промайнула іскра. Це було кохання з першого погляду. Але ні він, ні вона не здогадувалися, що у долі дещо інші плани на їхні стосунки.

Річ у тім, що Крос на той момент був одружений. Попри свій статус, драматург не хотів відпускати Сміт і вже незабаром зробив їй пропозицію, пообіцявши якнайшвидше розлучитися з дружиною. Щоправда, шлюборозлучний процес виявився далеко не таким простим, як собі уявляв Беверлі. Настільки непростим, що коли чоловік нарешті повернув свій статус холостяка, Меггі вже була одружена з колегою Робертом Стівенсом. Актори одружилися 1967 року.

Другий шанс на щастя

Варто зазначити, що цей союз був щасливим. Принаймні у перші роки. Більше того, у Сміт та Стівенса народилося двоє синів. Згодом спадкоємці акторів пішли стопами своїх батьків. На жаль, за вісім років шлюбу відносини знаменитостей помітно погіршилися. І щоб не катувати один одного муками, Меггі і Роберт розлучилися в 1975 році.

На щастя, доля знову дала шанс зірці Гаррі Поттера і Беверлі Кросу. Вони перетнулися через кілька тижнів після розлучення Меггі і Беверлі вже не побажали втрачати колишні почуття. За місяць закохані узаконили свої стосунки. Хоча варто зазначити, що драматург і цього разу виявився з хвостом. Річ у тім, що чоловік на момент зустрічі зі Сміт був одружений на моделі Коллінз. Але це розлучення пройшло набагато швидше, ніж минуле.

Хай там як, але ні актриса, ні драматург не мали наміру втрачати свій другий шанс. Усі роки, що вони перебували у шлюбі, знаменитості підтримували одне одного і залишалися надійним тилом. Сама Меггі Сміт в одному з інтерв’ю порівняла свою історію кохання зі сценарієм до кінофільму. «Мені неймовірно пощастило. Коли ви знову зустрічаєте людину, з якою вам взагалі варто було б одружитися, це схоже на сценарій. Така удача надто хороша, щоб бути правдою».

«Оглушлива тиша»

Їхнє щастя тривало 23 роки. 1998 року Беверлі помер. Для Меггі це був серйозний удар. Саме любов і всі спогади про прожиті разом дні стали для неї не лише втіхою, а й підтримкою у такий час. Виходити повторно заміж актриса відмовилася, вважаючи за краще зберігати вірність своєму улюбленому Кросу.

Сьогодні, через 26 років, знаменитість також переживає втрату чоловіка. Меггі Сміт не приховує, що продовжує нудьгувати за ним. «Кажуть, що згодом стає легше. Це не так. Все просто стає іншим. От і все”. Порожнечу, що утворилася, вона вже не зможе заповнити навіть самим насиченим графіком зйомок. «Інтенсивна робота відволікає від самотності. Але коли день закінчується, настає оглушлива тиша».

Тебе може зацікавити