Чи правда, що волосся “звикає” до шампуню, розповіли трихологи

by Max

Багато тверджень про догляд за волоссям, які ми чуємо мало не на кожному кроці, насправді є міфом. Одне з них свідчить, що волосся може звикати до шампуню. Чому насправді це твердження не має нічого спільного з реальністю, пояснили лікарі-трихологи, інформує KURAZH.

Фахівці запропонували розглянути проблему на прикладі трьох ситуацій.

Ви напевно чули твердження про те, що шампуні можуть викликати звикання. Розглянемо першу ситуацію: ви використовуєте шампунь від лупи, але щойно перестаєте мити ним голову, як лупа з’являється знову. До складу таких продуктів входять протигрибкові компоненти, які стримують розвиток мікроорганізмів під назвою малассезії. Ці грибки не можна перемогти, їх можна тільки контролювати. Тому доведеться використовувати шампуні від лупи регулярно. Друга ситуація: у вас чутлива шкіра голови, і вам підходить тільки один конкретний засіб, тому що від інших голова свербить, болить і подразнюється. Причому ваш “чарівний” шампунь може бути абсолютно будь-яким: від найпростішого до дорогого. Третя ситуація: ви почали використовувати шампунь, який обіцяє вам кінський хвіст і приголомшливу густоту. Такі продукти містять багато силіконів і кератин. Після скасування цього шампуню волосся стає ламким і сухим, повідомили експерти.

Підбиваючи підсумки і відповідаючи на запитання про те, чи дійсно волосся може звикати до шампуню, трихологи заявили:

Якщо в перших двох випадках шампунь тимчасово вирішує вашу проблему з волоссям, то в третьому засіб створює проблему на рівному місці.

Тебе може зацікавити