Цифрова красуня: історія популярності віртуальної Мілли Софії (фото)

by ira

У сучасному світі реальне і віртуальне змішується настільки, що стає важко розрізнити їх. Один із прикладів – акаунт 19-річної віртуальної дівчини Мілли Софії, яка має тисячі фоловерів у соціальних мережах. Ця блакитноока блондинка із чудовою фігурою публікує захоплюючі фото, на яких вона відпочиває на Бора-Бора, гріється на сонці в Греції та катається на розкішних яхтах, інформує KURAZH.

Проте, одна річ викликає питання – пальці в цих знімках виглядають дещо ненатурально. Це пояснюється проблемами систем штучного інтелекту, які ще не досконало відтворюють руки людей.

Своїм прихильникам Мілла Софія зізналася, що вона є віртуальним персонажем, створеним штучним інтелектом. Незважаючи на це, вона стверджує, що завжди вчитиметься та розвиватиметься, знаючи всі найновіші тенденції моди та технологічні досягнення.

Мілла – одна із численних віртуальних інфлюенсерів, які здобувають популярність в Інтернеті. Їх фото залучають сотні лайків і переглядів. Варто зазначити, що Мілла не приховує свого цифрового походження і відверто заявляє про своє створення штучним інтелектом.

Такі віртуальні особистості відображають нові реалії сучасного світу, де інтернет-технології стають все більш впливовими на життя людей.

Тебе може зацікавити