Десять фраз, які можуть зруйнувати відносини

by ira

Під впливом сильних емоцій ми здатні наговорити багато неприємного близьким, тому намагайтеся ніколи не говорити партнеру цих слів, а якщо почуєте їх на свою адресу, дайте зрозуміти, що це неприємно. Про це інформує elle.ua, передає KURAZH.

1. «ВІН БИ ЗРОБИВ ЦЕ ДЛЯ МЕНЕ»

Головне правило відносин: ніколи не згадуйте колишніх і не порівнюйте з ними нинішнього партнера. З минулим неможливо змагатися. Це тільки породжує комплекси, неврози та почуття неповноцінності. До того ж це викличе питання: а чи справді попередні стосунки закінчилися, чи ви хочете продовження? Якщо потрібно, щоб партнер щось зробив для вас, прямо про це скажіть, без посилань до давно минулих днів і людей.

2. «ЦЕ НАЙБІЛЬША нісенітниця, яку я чула в житті»

Іноді це складно, але намагайтеся з розумінням і повагою сприймати всі ідеї та рішення партнера. Інакше він просто перестане ними з вами ділитися, а ви почуватиметеся некомфортно. Не можна презирливо чи зневажливо відгукуватися про думки та дії. А якщо вам щось у його поведінці здається дурним чи недоречним, скажіть про це тактовно.

3. «ЦЕ ТВОЯ ВИНА»

Перекладання відповідальності на чужі плечі не вирішує проблему, зате пробиває пролом у довірі. Тому не варто тикати винуватця носом у його помилки, навіть якщо він справді вчинив невірно. Краще разом подумати, як знайти вихід із ситуації. А потім, коли проблема вирішиться і пристрасті вляжуться, можна обговорити те, що сталося, і з`ясувати, як уникнути повторення.

4. «ІНКОЛИ МЕНІ ХОЧЕТЬСЯ ТЕБЕ ПРОСТО ВДАРИТИ»

Навіть якщо ви ніколи всерйоз не думаєте про застосування фізичної сили, то все одно краще не говорити, навіть жартома, для зняття емоційної напруги. І навіть якщо ви справді ледве стримуєтеся, щоб не підняти руку. Іноді улюблені люди виводять із себе. Але не варто вселяти їм, що в разі чого ви можете їх вдарити.

5. «НІЧОГО НЕ МОЖЕШ НОРМАЛЬНО ЗРОБИТИ»

Ви ж насправді так не думаєте? Інакше ви не були б разом. Ця фраза є дуже небезпечною. Чим частіше людина її чує, тим нижче падає самооцінка і тим більше вона розчаровується у своїх силах. Ідеальних людей не буває. Запитайте себе: чи варто псувати стосунки через те, що партнер не може повісити полицю або приготувати вечерю так, як вам заманеться?

6. «А Я КАЗАЛА»

Повідомляти комусь, що ти мав рацію, а він ні, дуже приємно, згодні? А що потім? Чи стоять п`ять хвилин сумнівного тріумфу зіпсованих стосунків? Кожен має право робити помилки та отримувати з них уроки. А завдання люблячої людини — підтримати, прийти на допомогу та не засуджувати.

7. «ЯКБИ ТИ МЕНЕ ЛЮБИВ, ТО НІКОЛИ Б…»

Це вже маніпуляція та спроба витонченого тиску на партнера. І це також заборонений прийом. Постійно змушуючи партнера доводити кохання та виконувати ваші побажання, ви просто руйнуєте стосунки. Зрештою, йому це набридне і він зробить усе по-своєму. Намагайтеся знаходити компроміси та поважати бажання один одного.

8. «НЕ ВДЯГАЙ ЦЕ БІЛЬШЕ»

Ніхто не застрахований від помилок у виборі одягу. Утримайтеся від критики на адресу стилю та смаку партнера. Якщо щось у його гардеробі вам здається старомодним, смішним чи невідповідним, вирушайте по магазинах разом.

9. «ТИ ДЛЯ МЕНЕ ВСЕ»

Це звучить дуже мило, але насправді принижує і знецінює вас. Не варто розчинятися в іншій людині, як би ви її не любили. Окрім відносин, у вас мають бути в житті свої інтереси, пріоритети та цілі.

10. «ТИ ПОВНИЙ НУЛЬ»

Тоді чому ви разом? Можливо, ви намагаєтеся самоствердитись за рахунок партнера, тому і змушуєте його відчувати себе нікчемністю. Але це явно нездорові стосунки. Перестаньте мучити себе та партнера теж.

Тебе може зацікавити