Другу частину фільму “Дюна” знімають у Будапешті

by ira

Офіційний твіттер-аккаунт “Дюни” повідомив, що вже офіційно стартував знімальний процес продовження однойменної картини Дені Вільнева. 

До своїх ролей повернуться майже всі основні актори першого фільму — Тімоті Шаламе, Ребекка Фергюсон, Зендея та Хав’єр Бардем. Також до акторського складу увійдуть кілька нових облич — Крістофер Вокен зіграє імператора, Остін Батлер з’явиться в образі Фейд-Раута Харконнена, а Флоренс П’ю виконає роль принцеси Ірулан, а Леа Сейду зіграє леді Марго.

Щодо сюжету, то раніше Вільньов розповідав, що хоче зробити головною героїнею персонаж Чані у виконанні Зендеї. І офіційний синопсис це непрямо підтверджує:

«Друга частина цього фільму розповість про захоплюючу подорож Пола Атріда, під час якої він об’єднається з Чані та фрименами Друга частина «Дюни» Дені Вільньова — Warner Bros. приступила до зйомок і опублікувала синопсис фільму і виходить на стежку війни, щоб помститися змовникам, які знищили його родину. Стоячи перед вибором між любов’ю свого життя та долею відомого людству всесвіту, він спробує запобігти жахливому майбутньому, невідомому нікому, окрім нього самого.

Друга частина екранізації роману Френка Герберта має вийти у прокат 17 листопада 2023 року.

Тебе може зацікавити