Дядько Кейт Мідлтон розніс вщент нову книгу принца Гаррі “Запасний”

by Max

Гері Голдсміт, дядько принцеси Уельської Кетрін, у колонці для Daily Mail розніс у пух і прах книгу принца Гаррі “Запасний”, заявивши, що в його “зухвалих, своєкорисливих мемуарах так багато нісенітниці, що її треба добре пропилососити”, повідомляє KURAZH.

Він упевнений, що герцог Сассекський дуже помиляється, якщо вірить у примирення зі своєю сім’єю після її публікації. Голдсміт стверджує, що тепер прірва між ними стане непереборною.

“Низький шанс, що його зараз запросять на коронацію короля. Я був би щасливий, якби він ніколи не повернувся до цієї країни. Навіщо королівській родині він потрібен тут? Навіщо нам як нації?” — пише він, додавши, що книга Гаррі — “інтелектуальний мінімум”.

Один із епізодів, який особливо розлютив дядька Кейт, – скандал із сукнями подружок нареченої перед весіллям Гаррі та Меган. У книзі принц описує, що трирічна Шарлотта плакала, коли приміряла “мішкувату” сукню.

“Це змусило мене побачити червоний колір. Як Гаррі посмів поділитися такою впевненістю щодо маленької дитини? Те, як він має нерозсудливість говорити про переїзд до США, щоб “захистити свою сім’ю та їхнє приватне життя”, коли він готовий порушити конфіденційність своєї племінниці, є підлим лицемірством. І мене особливо обурює його мерзенна суміш напівправди і повних вигадок, тому що Кейт – моя улюблена племінниця”.

Тебе може зацікавити