Дитина, яка під час минулого параду зворушила мільйони, знову змусила всіх плакати

by ira

Дівчинка з військового параду 2021 року, яка змусила плакати українців, знову з’явилася в новому ролику присвяченому Дню Незалежності України 2022. Відео опублікував президент України Володимир Зеленський та звернувся до народу.

Про це передає KURAZH з посиланням на РБК-Україна.

“Ми зустрічаємо цей день у різних місцях. Хтось – в окопах і бліндажах, у танках і БМП, на морі й у повітрі. Б’ється за незалежність на передовій. Хтось – у дорозі, в авто, вантажівках і потягах. Б’ється за незалежність, доправляючи необхідне тим, хто на передовій. А хтось – у смартфоні чи за комп’ютером. І теж б’ється за незалежність – збираючи кошти, щоб тим, хто в дорозі, було що везти тим, хто на передовій. Ми зустрічаємо цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та перемога України!” – сказав Зеленський.

Зазначимо, що малятко, яке з’явилося на відео, знову змусило плакати людей. У новому ролику вона змінила амплуа та спостерігає за трагічними днями, коли в нашій країні почалася війна.

Тут і звуки сирен, вибухів, матері з дітьми на вокзалах, що тікають від війни. І звичайно ж наші доблесні військові, за якими пішла дівчинка.

Дивіться на відео зворушливі моменти з дівчинкою з 6 хвилини.

Тебе може зацікавити