Дженніфер Лопес і Бен Аффлек на межі розлучення: хто став ініціатором розриву стосунків

by Max

Дженніфер Лопес та Бен Аффлек перебувають на межі розлучення. Підтвердженням цьому став новий інсайдер, котрий розкрив, хто саме ініціював розрив, інформує KURAZH.

Приятель зіркової пари повідомив, що саме Джей Ло захотіла припинити стосунки. Шанувальники ж вважали, що розрив ініціював Аффлек, ґрунтуючись на його похмурому вигляді на публічних виходах та знімках із дружиною. Інсайдер стверджує, що поведінка Бена стала не наслідком кризи у шлюбі, а її причиною. За словами джерела, виконавиця вже не намагається зберегти шлюб. Лопес визнає, що її зусилля зберегти відносини вичерпалися.

«Дженніфер достатньо, вона старалася, але більше зробити не в змозі. Все лише погіршується», — зазначає інсайдер.

За інформацією таблоїда, Лопес сама пішла від Бена і почала підшукувати житло. Повідомляється, що співачка важко переживає цей час, але не зневіряється. Вона присвячує себе дітям, заняттям спортом та підготовці до концертів на 2025. Інсайдер додав, що Лопес сильно засмучується через новини в мережі, що нібито вона винна у розлученні.

«Бен — прекрасний хлопець, але він буває сварливий і похмурий. Я думаю, всі бачили це по фото. Якби люди знали, як все насправді, то не стали б нападати на неї. Він палить, скандалить і весь час роздратований. Він чудовий режисер і актор, але з ним не так вже й весело», — коментує джерело.

Тебе може зацікавити