Екс-друг Лорак: “На другий день війни її кинула вся команда”

by ira

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну.

Про це інформує KURAZH з посиланням на УНІАН.

“Наскільки я знаю, на другий день після початку війни, вся команда, яка з нею працювала, а це в основному були українці, просто зникла. Просто поїхала в Україну до своїх рідних, напевно, до своїх батьків на батьківщину. Тому зараз усіма своїми справами вона займається сама. Тому це все виглядає безглуздо”, – сказав Боднарчук в інтерв’ю Аліні Доротюк.

Він додав, що раніше вони дружили з Лорак, тому йому не просто коментувати ситуацію, що склалася навколо неї. Також Боднарчук зазначив, що ідея Лорак поїхати з туром в Європу спочатку була провальною.

“По-перше, це дуже очікувано і прогнозовано, що ніякого туру в Європі бути не може. Не дуже зрозуміло, хто туди прийде. Це взагалі була безглузда ідея”, – уточнив режисер.

Нагадаємо, співачка Ані Лорак довгий час мовчала про війну в Україні. Пізніше вона таки зважилася про це обмовитися у своїх соціальних мережах, але ніякої конкретики. Зірка зробила пост про те, що вона “поза політикою”, і “несе любов людям через музику”.

“Я заплющу очі і подумки обіймаю кожного, хто читає ці рядки. Моє серце переповнене любов’ю, болем, співчуттям, страхом, тривогою. Сцена – моє життя. Я можу жити, коли дихаю одним повітрям з вами. Я співаю, поки мої пісні стосуються вашої душі”, – написала Лорак у Instagram.

І якщо довгий час Лорак переховувалась від громадськості, то зараз вона відкрито повернулася до Росії.

Тебе може зацікавити