Емілі Ратаковскі висловила думки про розлучення після 30 (відео)

by ira

Американська модель Емілі Ратаковскі привітала розлучення актриси Софі Тернер. Після того, як Софі Тернер і Джо Джонас підтвердили своє розлучення, Емілі Ратаковскі відверто висловилась про розлучення після 30 років, інформує KURAZH.

Зірка подіумів вийшла заміж за Себастьяна Бер-МакКларда у 2018 році і стали батьками сина Сильвестра до розлучення в липні 2022 року, через місяць після її 31-го дня народження.

Тепер Емілі розповіла, що, на її думку, “немає нічого кращого”, ніж бути розлученою в 30 років, тому що у неї попереду “все життя”, щоб зрозуміти, те що вона хоче.

@emrata

personally i find it chic to be divorced by the age of 30

♬ original sound – Emrata

Коментарі моделі, судячи з усього, були реакцією на те, що Софі Тернер підтвердила, що розлучилася зі своїм чоловіком, за кілька годин до цього.

Висловлюючи свою підтримку жінкам, які переживають розлучення у віці 20 років, Емілі сказала: “Схоже, що багато жінок розлучаються, не доживши до 30 років”.

“Як хтось, хто одружився у 26 років, був розлучений трохи більше року тому, у 32 роки я маю вам сказати, я не думаю, що є щось краще. Мої вітання! Мої вітання” — сказала Емілі Ратаковскі.

Тебе може зацікавити