Галкін розповів про визнання його в рф “іноагентом”

by ira

Шоумен Максим Галкін прокоментував рішення російського міністерства юстиції про занесення його до списку “іноземних агентів”.

Про це передає KURAZH з посиланням на gordonua.

“Обґрунтуванням цього рішення було те, що я нібито отримував кошти з України, на які здійснював політичну діяльність. По-перше, я не займаюся політичною діяльністю. Зі сцени у своїх концертах я займаюся гумористичним жанром, політичною сатирою, займаюся цим уже 28 років”, – підкреслив Галкін.

Він також зазначив, що у своїх заявах у мережі, а також під час звернень до глядачів завжди був щирим і залишався чесним перед самим собою.

“Міністерство юстиції, щирість і чесність не оплачують пристойним людям, до яких я, сподіваюся, належу. Я не продаю своїх переконань та своїх думок і не купую чужих, – сказав артист. – Тому, звісно, привід надуманий. Чому це відбувається, я не знаю. Від жанру гумору й сатири я відмовлятися задля політичної кон’юнктури не буду. Я як раніше жартував із наших політиків, так і жартуватиму. Вважаю це моїм правом на працю. Також маю право на свободу слова, закріплене в конституції Російської Федерації. Яку, напевно, міністерство юстиції також має охороняти”, – сказав він.

Резюмуючи, Галкін наголосив, що не зараховує сам себе до “іноагентів”.

Тебе може зацікавити