Хлої Кардаш’ян залишає загадкові повідомлення після зустрічі Кайлі Дженнер з колишньою подругою Джордін Вудс

by ira

Хлої Кардаш’ян публікує загадкові повідомлення про “жорстокість і найгірших людей” після зустрічі сестри Кайлі Дженнер з Джордін Вудс… через чотири роки після скандалу з поцілунком Трістана Томпсона.

Про це пише KURAZH з посиланням на DailyMail.

Хлої Кардаш’ян поділилася тріо загадкових повідомлень після того, як її сестра Кайлі Дженнер несподівано зустрілася з колишньою найкращою подругою Джордін Вудс.

Зірка “Щасливша, ніж коли-небудь” була просто вбита, коли Джордін, 25 років, поцілувалася з батьком її дитини, Трістаном Томпсоном, 32 роки, на вечірці в лютому 2019 року, що призвело до їхніх численних розставань та низку скандалів про зраду, пов’язаних з зіркою НБА.

Після зустрічі Кайлі і Джордін у суші-ресторані в Лос-Анджелесі, Хлоя взялася за Instagram, щоб поділитися цитатами, включаючи одну, яка гласить: “Ніколи не звинувачуйте нікого в своєму житті. Хороші люди дарують вам щастя. Погані люди дарують вам досвід. Найгірші люди дарують вам урок…” “Найкращі люди дарують вам спогади”. Ще одна з розчулених нот говорила: “Для того, щоб залишатися добрими в жорстоких ситуаціях, потрібна велика грація”.

Тебе може зацікавити