Художник Бенксі продасть 50 своїх малюнків, щоб допомогти Україні

by ira

Британський вуличний художник Бенксі створив 50 малюнків-трафаретів і виставив їх на продаж через сайт благодійного фонду. Отримані кошти підуть на допомогу для України.

Про це повідомляється в Instagram Бенксі та на сайті фонду Legacy Of War.

“Я зробив 50 таких принтів, а всі виручені кошти підуть нашим друзям в Україні. Завітайте до сайту banksy.legacyofwarfoundation.com”, – написав Бенксі.

На сайті фонду зазначається, що кожну з 50 копій підписано і пронумеровано. Один покупець може придбати лише один екземпляр за ціною 5 тис. фунтів стерлінгів (близько $6100).

“Якщо ви хочете придбати один, будь ласка, зареєструйте свої дані нижче. Реєстрація закінчується в п’ятницю, 16 грудня, о 12:00 за Гринвічем. Множинні замовлення та боти будуть дискваліфіковані. Успішних кандидатів буде обрано за допомогою комп’ютера, і їм буде надіслано інформацію про те, як завершити купівлю”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на кошти, отримані від розпродажу цих робіт, будуть закуплені нові машини швидкої допомоги та машини підтримки.

“Вони потрібні на Донбасі для продовження евакуації людей із інвалідністю, літніх людей та постраждалих мирних жителів. Ми відправимо генератори, газові обігрівачі та ліхтарі на сонячних батареях до громад, які переживають сувору зиму без електрики. І ми зможемо продовжити нашу підтримку притулків у Києві для жінок та ЛГБТК-спільнот”, – наголосив генеральний директор фонду Legasy Of War Джайлз Дулей.

Тебе може зацікавити