Імбир: секрет ефективного зменшення здуття та покращення травлення

by ira

Здуття живота виникає через різні причини. Часто це відбувається після важкого та неправильного харчування, коли ми переїдаємо. Але також здуття може бути результатом фізіологічних змін у циклі, запору або стресу, повідомляє KURAZH.

Для зменшення неприємних симптомів рекомендується комплексний підхід, що включає збалансоване харчування, достатнє споживання води та активний спосіб життя. Але щоб додатково піклуватися про здоров’я свого шлунково-кишкового тракту, експерти рекомендують пити імбирний чай, оскільки він поліпшує травлення та допомагає здолати здуття.

Імбирний чай є чудовою альтернативою ранковій каві. Він має заспокійливий ефект на шлунково-кишковий тракт та виявляє протизапальну дію, відмінну від кофеїну.

За словами сертифікованого дієтолога Ліани Вернер-Грей, імбир містить органічні кислоти, фенольні сполуки (рослинні антиоксиданти) та ліпіди. Це допомагає знизити запалення, позбутися від нудоти та зменшити набряки. Крім того, імбир сприяє полегшенню процесу травлення і допомагає зменшити утворення газів.

Імбирний порошок або свіжі шматочки імбиру можна додавати до зеленого чаю. Також можна приготувати імбирний чай самостійно, заливаючи свіжий імбир окропом на 10-15 хвилин. Для більшої користі можна додати м’яту, мед та куркуму до такого напою.

Тебе може зацікавити