Корейська косметика, про яку не чули та не купують в Кореї: цікаво знати

by ira

Частина брендів — на кшталт звичних Elizavecca, Holika Holika, FarmStay — вважають за краще працювати на експорт, тому багато кореянок їх взагалі в очі не бачили. Про що ще замовчують продавці корейської косметики і які розкручені засоби — всього лише маркетинговий хід?

Гель алое

У нашій країні він вважається мало не всемогутнім — це і маска для волосся, і заспокійливий засіб після гоління, і зволоження для всього тіла… але кореянки ставляться до алое-гелю скептично.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Його “сезон” настає влітку, коли сонце активне, а шкіру потрібно періодично освіжати і заспокоювати. В якості постійного зволожувача алое не використовують: креми з цим завданням справляються краще. А ще кореянки не шанують алое-гелі через склад: часто вони містять спирти, які, з одного боку, і дають ту саму свіжість, але з іншого — сильно сушать шкіру.

Скраби

Кореянки поголовно відмовляються від скрабів, так що цей формат засобів в більшості своїй орієнтований на експорт. Вже ми-то любимо відполірувати шкіру так, щоб скрипіла! Причина антипатій легко вгадується: жорсткі абразивні частинки створюють мікротріщини, через що епідерміс сильно сушиться і стає чутливим.

Як же тоді кореянки відлущують омертвілі лусочки? На цей випадок є кислотні тонери і ензимні пудри. Ці засоби дбайливіше поводяться зі шкірою, зберігаючи цілісність покриву і не пересушуючи її.

Санскріни на хімічних фільтрах

“Під роздачу” потрапляють фільтри старого покоління: авобензон, октокрилен, оксибензон, гомосалат. По-перше, вони шкодять навколишньому середовищу (наприклад кораловим рифам), по-друге, можуть нашкодити і самій шкірі: викликати почервоніння або роздратування.

Так що в Кореї жінки активно переходять на стабільні фільтри нового покоління: Tinosorb M, tinosorb S, Uvinul a plus, Uvinul t 150. Вони коштують трохи дорожче, але набагато безпечніше. А ще кореянки не вітають сан-спреї: їх важко розподілити рівномірно і нанести в достатній кількості, а значить, шкіра залишається без належного захисту.

Смужки від чорних крапок

Так-так, ті самі, які доводиться зривати і морщитися від болю. Історія та ж, що зі скрабами: кореянки чудово розуміють, що такий спосіб «лікування» чорних крапок сильно травмує і губить шкіру.

Зате в Кореї є очищаючі смужки, які не потрібно виривати разом з верхнім шаром епідермісу. Це локальні бавовняні маски, просочені спеціальним складом, який витягує забруднення з пір. Без мазохізму.

Патчі

Наостанок шок-контент: виявляється, далеко не кожна кореянка тримає в своєму холодильнику патчі! Якщо порівняти продажі цих коштів в Україї і Кореї, виявиться, що наші жінки набагато сильніше прив’язані до гідрогелевих наклейок.

Корейські панянки роблять ставку на креми, в тому числі протинабрякові. Не подумайте, ефективність патчів ніхто не відміняв — вони і справді працюють, особливо якщо використовувати їх правильно. Просто, коли вам вселяють, що кожна поважаюча себе кореянка починає своєї день з патчів, це всього лише маркетинговий хід.

Тебе може зацікавити