Корейський спосіб від пилу в будинку

by ira

Кожна господиня мріє про те, щоб в будинку було ідеально чисто. При цьому кожен день витрачати час на протирання пилу не дуже хочеться, інформує Ukr.Media, передає KURAZH.

Існує рецепт одного спрею, який допомагає позбутися від пилу. Причому потім пил завдяки такій обробці не осідає ще довгий час.

В основі цього рецепта кондиціонер для волосся. Ціна кондиціонера не має значення. Тому можете використовувати бюджетний засіб, який куплений в будь-якому мережевому магазині.

Крім бальзаму потрібна буде ще й звичайна вода. Спреєм зручно користуватися, якщо перелити його в пляшечку з пульверизатором. Тому підготуйте і її теж.

  • Цей розчин можна довго зберігати. Тому рекомендуємо відразу приготувати побільше. Наливаємо в пляшечку води і додаємо туди кондиціонер для волосся.
  • Потім потрібно закрити пляшку і добре потрясти її, щоб краще розчинити кондиціонер у воді.

Далі наносимо наш спрей на поверхні і протираємо серветкою. Намагаємося при цьому протерти всі поверхні, де накопичується пилу особливо багато. Крім меблів, спреєм також можна обробляти і побутову техніку.

Кондиціонер — це антистатик, тому в подальшому пил практично не буде сідати на меблі. Він буде пролітати повз і осідати на підлозі. Ну а з підлоги, звичайно, прибирати пил набагато простіше.

Тебе може зацікавити