Лайфхаки від косметологів, які звільнять вас від щоденного макіяжу

by Max

Немає нічого простішого, ніж створити ідеальний тон за допомогою якісного флюїду, але чому б не відмовитися від декоративних засобів і домогтися доглянутого зовнішнього вигляду без пудри, крему та іншої косметики? Як домогтися цього ефекту, нам розповіли косметологи, інформує KURAZH.

Використовуємо догляд із вітаміном С

Доглядові засоби з вітаміном С допомагають домогтися ідеально рівної шкіри. Річ у тім, що він діє за принципом легкого відбілювання шкіри, а отже, невелика пігментація вам не страшна. У вашому доглядовому арсеналі має бути хоча б один крем з цим вітаміном. Особливо важливий вітамін С у засобах для шкіри навколо очей, оскільки в цій ділянці пігментація з’являється насамперед. Щоб перестати нескінченно вибирати консилер, позбудьтеся самої проблеми стійкої пігментації.

Зволожуйте шкіру

Навіть якщо у вас жирний тип шкіри, без зволоження не обійтися. Некрасиві лущинки ніяк не сховаєш під тональним кремом — так ви лише їх підкреслите. При активному зволоженні некамедогенними засобами проблема сухості вам не загрожує. Вибирайте зволожувальний засіб за типом шкіри та залежно від пори року. Влітку відмовтеся від щільних текстур, щоб не “задушити” шкіру.

Зверніть увагу на свої брови

Красиві, щільні брови позбавлять вас необхідності вирівнювати їх перед кожним виходом з дому. Замість підбору фарби для брів, постарайтеся приділити більше часу догляду за ними. Якщо вам необхідно відростити брови в короткий термін, можна використовувати нікотинову кислоту, яка покращує кровообіг, тим самим змушуючи волоски рости швидше. Брови притягують куди більше уваги, ніж вам здається.

Тебе може зацікавити