Ловець снів: що принесе Ретроградний Нептун всім знакам Зодіаку з 2 липня по 7 грудня 2024 року

by Max

Починається наймістичніший транзит року — Нептун переходить у Ретроградну фазу у знаку Риб із 2 липня по 7 грудня. Це сузір’я вважається блакитною планетою домашньою, отже становище буде максимально продуктивним для реалізації енергії планети. В астрології знак Риби відповідає за сни, бога та містику, наш зв’язок із тонким світом, а Нептун (управитель Риб) є прообразом чарівника, психолога, містика та гіпнотизера. Коли він повертається назад, він хоче буквально «занурити» нас в океан тих емоційних переживань і почуттів, які потрібні для нашого духовного розвитку, інформує KURAZH.

Саме тому з 2 липня по 7 грудня у всіх нас буде містичне занурення в емоційні уподобання, почуття та витіснені мрії, ніби Нептун хоче, щоб ми перестали безцільно проживати свої відчуття. У цьому Нептуну допоможе Сатурн, який фіксуватиме нас на тих емоціях, які ми не хочемо помічати. Це відбувається тому, що важливо розуміти, яка у вас кінцева мета в тому, що стосується відносин, любові, творчої реалізації.

З 2 липня по 7 грудня Нептун буде немов Ловець снів — залучатиме до нас події, які будуть дивними, незрозумілими і проживатимуться, як нічні мрії. Наприклад, можуть бути зустрічі з людьми з минулого, але ви зовсім інакше побачите цих персон. Начебто ви отямилися від міражів і все стало очевидним.

Для кого Ретроградний Нептун стане доленосним?

Найбільше Ретроградний Нептун вплине на знак Риби, оскільки йтиме транзитом цим сузір’ям і змусить частіше повертатися в минуле. Багато Риб захочуть повернутися до старого образу або іміджу, а також зрозуміють, що треба заглибитися в дослідження своїх переживань.

Для знака Діва також Ретро Нептун буде не менш важливим, тому що змусити серйозніше опрацьовувати питання стосунків, емоційної відповідальності та боргу у парі. Наче ви повинні зняти рожеві окуляри і навчитися дивитися на партнерів такими, якими вони є. Інакше є ризик потрапити у вир нерозділеного або трагічного кохання.

Нептун у Рибах — версія у картах Таро

Серед арканів Таро найкраще описує знак Риби аркан Місяць, що відповідає за несвідому людину і належить до тієї жіночої іпостасі жінки, яку називають Великою старою. У неї сріблясте волосся — символ мудрості та досвіду, який вона проживала все життя і проникливий погляд — вона бачила як з’являється життя, і як приходить смерть. Вона знає про ті страхи і демони, палкі фантазії і глибокі переживання, які знайомі поки не всім через вік. Саме тому карта Місяць втілює інформацію про найнесвідоміші бажання — те, що ховається під покровом ночі, снів та роздумів.

У Таро Нептуну відповідає карта Повішений — візіонер, який приходить до усвідомлення через нерухоме споглядання реальності під незвичним кутом. Поєднуючи ці дві карти, можна сміливо сказати, що ці два аркани обіцяють процес дозрівання якогось глибокого розуміння для кожної людини. І в результаті це може стати емоційним зціленням травм психіки, які могли бути пов’язані з материнською лінією роду.

Тебе може зацікавити