Мінус 5 років одним махом: ця хитра техніка нанесення туші зробить тебе молодшою

by Max

Швидкого антиейдж-ефекту можна досягти не тільки в кабінеті у косметолога. Ти й сама можеш допомогти собі скинути кілька років і освіжити погляд за допомогою хитрого макіяжу. Запам’ятай, що треба робити!

І що б ми робили без макіяжу, здатного вмить перетворити нас із простушок на справжніх красунь, приховати всі дрібні недоліки та підкреслити переваги? Іноді грамотний макіяж навіть може нас омолодити. Наприклад, ця геніальна техніка нанесення туші має саме такий чарівний антиейдж-ефект.

І так, заради цього тобі не доведеться закінчувати спеціальні курси візажу або довго і вперто тренуватися перед дзеркалом. Достатньо лише зрозуміти принцип, і все вийде само собою. Запам’ятай найпростіший порядок дій!

Як стати молодшою за допомогою туші:

  • для ліфтинг-макіяжу підготуй чорний олівець для очей, туш, яка підкручує та лайнер для стрілок;
  • підкресли олівцем тільки зовнішній куточок ока – так ти візуально його витягнеш і зробиш погляд більш піднятим;
  • тушшю для вій профарбуй волоски тільки на зовнішньому куточку ока у напрямку від центру;
  • щоб зробити погляд ще більш “лисячим”, лайнером виведи тонку стрілку, яка має “замаскуватися” з волосками на зовнішньому куточку ока.

Ось і все: ідеальний макіяж на кожен день з ефектом омолоджування готовий. Щоб надати обличчю ще більше свіжості та молодості, можеш виділити яблучка щік рожевими рум’янами, додати на вилиці трохи хайлайтера, а губи покрити блиском натурального відтінку.

Тебе може зацікавити