Модель Емілі Ратаковскі розповіла про самотність та сина

by ira

Американська модель Емілі Ратаковскі відверто розповіла про розлучення та материнство. У своєму новому інтерв’ю британському глянцю зірка подіумів польсько-єврейського походження розповіла, як живе без стосунків та сама виховує однорічного сина.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на Фокус.

За словами Ратаковскі, їй доводиться жертвувати багато чим як матері, проте вона відчуває, що життя тільки починається, попри розлучення з батьком її дитини.

“Ти жертвуєш такою великою частиною своєї індивідуальності, коли стаєш матір’ю. І я відчуваю, що моє життя тільки починається”, — впевнено заявляє модель.

Зокрема молода мама зізналася, що її третій десяток був схожий на те, як люди описують свої підліткові роки. Вона впевнено каже “до побачення” всьому поганому, що сталося за цей період.

“Тепер вперше я більше насолоджуюсь світом. І все ж тепер на мені лежить дуже велика відповідальність — виховувати дитину”, — зазначила зірка подіумів, додавши, що планує показувати для свого сина лише образ щасливої мами, аби він думав так про всіх жінок.

Емілі Ратаковскі із сином
Емілі Ратаковскі із сином

Емілі Ратаковскі розлучилася зі своїм чоловіком, американським кінопродюсером Себастьяном Бер-Макклардом після чотирьох років офіційного шлюбу. Від їхнього союзу підростає син Сильвестр, якому 8 березня 2023 виповниться два роки.

Спочатку знаменитості приписували роман з Бредом Піттом, проте чутки залишилися лише домислами, а модель помітили на побаченні зовсім з іншим чоловіком.

Тебе може зацікавити