Модульні будинки замість зруйнованих: Притула розповів подробиці новий про проєкт 

by ira

Український шоумен та волонтер Сергій Притула розповів про новий проєкт Nest, який допоможе українцям, які втратили житло під час війни.

Про це інформують Факти, передає KURAZH.

– Наш фонд займається не лише мілітарним напрямком. Люди, які постраждали від війни – у фокусі нашої уваги. Багато хто з них залишився без житла – вони можуть стати або ВПО, або біженцями. Ми вирішили, що було б правильно привозити модульні будинки на землі тих, хто постраждав від війни. Це дозволить їм залишатися на колишніх роботах, – заявив Притула.

Шоумен заявив, що назва Nest передбачає, що фінанси залучатимуться за кордоном.

– Українці дуже багато донатять на армію, але мені хотілося б донести нашим країнам-партнерам те, що модульний будинок коштує в рази менше, ніж утримання українського біженця. З якого боку не підійди – донатити західним партнерам буде правильно. Один модуль коштує $5 тис. Для середньостатистичної невеликої сім’ї – кухня, спальня, санвузол обійдеться в $15 тис. Сюди входить не лише виробництво, а й начинка – техніка, меблі, сантехніка тощо, – додав Сергій.

Щодо кількості спорудження таких будинків, у Притули немає конкретної мети – скільки пожертвують грошей, стільки й збудують будинків.

Тебе може зацікавити