Морський лев скупався в готельному басейні, а потім вкрав шезлонг у туриста

by Max

Не кожен може дозволити собі відпустку на Галапагоських островах, але навіть якщо ви витратили гроші на приголомшливий готель, у будь-який момент вас можуть попросити звільнити лежак для… морського лева, інформує KURAZH.

Готель Solymar — мальовниче відокремлене місце, розташоване на узбережжі Пуерто-Айора на Галапагоських островах. Гостям надається ціла низка зручностей, але є один нюанс: примхи місцевих тварин.

Морський лев на ім’я Венді завжди домагається свого, адже ніхто не забороняє їй робити те, що вона хоче!

“Вона наш головний гість”, — сказав представник готелю.

Співробітники не знають точно, в який момент Венді почала з’являтися в готелі, але, судячи з усього, вона почувається як вдома. Венді повертається в готель щовечора, щоб скупатися в басейні і відпочити на шезлонгу після важкого дня в морі. Тварина почувається настільки впевнено в готелі, що легко зганяє гостей з лежаків, які їй подобаються. Тільки подивіться це відео!

Насправді, Венді — це не єдиний морський лев, який полюбляє відпочивати в місцевих готелях. Тварини на Галапагоських островах часто заглядають на території готелів. Співробітники зазвичай нічого з цим не роблять, оскільки на островах не можна чіпати або підгодовувати тварин.

Тебе може зацікавити