Наомі Кемпбелл ділиться думками про світ моди (фото, відео)

by ira

Модель Наомі Кемпбелл не лише продовжує активно виступати на подіумах та брати участь у фотосесіях, але й використовує свій вплив для підтримки молодих дизайнерів.

Як пише KURAZH, за інформацією WWD, Кемпбелл розповідає, що бачить себе як агента змін, який може внести позитивний вплив на моду. Вона вбачає можливість вплинути на галузь та допомогти молодим дизайнерам отримати визнання на глобальному рівні.

Перш за все, Кемпбелл хотіла б, щоб індустрія моди змінилася, “відкривши всі кордони”. На її думку, мода не повинна проводити дискримінацію і дозволяти всім і кожному, хто хоче, приїжджати і проводити покази в будь-якій країні.

Час, коли вона була на піку кар’єри, Наомі зараз згадує з ностальгією.

“Цей час був таким веселим, таким креативним. Колись усі ці великі генії жили одночасно. Це було чарівно і весело. Це був дійсно період творчості. Було так приємно відчувати, що ти, як модель, береш участь у всьому цьому з дизайнерами і фотографами. Ви були частиною цього”, — каже модель.

Говорячи про тих, з ким їй доводилося працювати, Наомі з особливою ніжністю згадує Аззедіна Алайю, Джанні Версаче, Іва Сен-Лорана та, звісно, Карла Лагерфельда.

Зараз, за словами Наомі, все відбувається набагато швидше.

Крім того, Наомі Кемпбелл з’явиться на зірковому заході Victoria Secret Pink Carpet. Фото моделі бренд опублікував в Instagram.

Наомі також оприлюднила в Instagram своє гламурне фото, аби прорекламувати презентацію заходу The Tour 23. Його премʼєра відбудеться 26 вересня 2023 року. Зірка постала з розпущеним волоссям та в металічній мінісукні.

Крім того, відомо, що 6 вересня зірки зберуться для реклами проєкту.

Бренд спідньої білизни запустив кампанію, щоб повернути моделей із культового списку Ангели Victoriaʼs Secret, проте разом із новими обличчями.

Тебе може зацікавити