“Наша дружина вигнала б такого на другий день”: Ось які вони справжні африканські чоловіки

by Max

Щоразу, приїжджаючи до чергової африканської країни, не можна не порадіти за місцевих чоловіків. Ставити лапки на слово порадіти чи ні — вирішуйте самі, інформує KURAZH.

Що відрізняє нормального мужика десь у Кенії, Нігерії, Свазіленді чи Мадагаскарі?

Перше і найголовніше, справжній африканський мужик у жодному разі не повинен напружуватися. Ніколи і за жодних умов.

Максимальний розслабон, неквапливість, без занурення у будь-що.

Проблем не існує, справи зачекають, домовленості нікуди не подінуться, робота вдома зробиться сама собою. Дивно, але в Африці така схема поширена майже повсюдно.

Робота? Ні, не чули! Робота — доля слабаків, як іноді кажуть самі танзанійці.

Багато африканських хлопців працювати абсолютно не люблять і не хочуть. Про них навіть є старий добрий анекдот про темношкірого хлопця, що сидить під пальмою.

Європеєць його запитав, чому він цілими днями сидить під пальмою, на що африканець відповів, що чекає, доки впаде дозрілий банан.

Європеєць запропонував не чекати, а залізти на пальму, зірвати банани, частину продати, заробивши гроші. Потім зробити так ще й ще, накопичити певну суму грошей, щоб потім можна було найняти робітників, які зриватимуть для нього банани та продаватимуть.

І тоді хлопець зможе вже спокійно сидіти під пальмою і нічого не робити. На що африканець, який слухав усю цю тираду, відповів:

– Ну, а я зараз що роблю?

Працювати в Африці — це до жінок. У чоловіків є серйозніші справи.

Головне — сидіти чи спати на мотоциклі. Де б ви не поїхали по Танзанії чи Кенії, всюди вздовж дороги стоять десятки мотоциклів і на них сплять місцеві хлопці.

Ну, а жінки що? Жінки трудяться, у них все нормально. Не виганяють своїх лінивих мужиків із дому, годують їх.

Наші точно вигнали б на другий день після весілля, за таке.

Тебе може зацікавити