Не губіть щастя власноруч: через ці причини чоловік перестає кохати

by Max

Часто жінки власноруч гублять своє щастя і відвертають від себе чоловіків, інформує KURAZH.

Шість причин, через які чоловік перестає любити жінку.

Коли жінка не розмовляє з чоловіком

Щоденна рутина шкодить життю пари. Все приїдається. Люди втомлюються від одноманітності настільки, що перестають бути цікавими один одному, перестають розмовляти і в результаті віддаляються один від одного.

Одружені чоловіки часто говорять, що хотіли б завести стосунки на стороні, попри те, що вони мають молодих й красивих дружин. Коли їх запитують «Навіщо?», найчастіше вони відповідають, що з дружиною нема про що говорити.

Коли жінка надто нав’язлива

Чоловікові складно витримувати емоційний тиск своєї жінки. Це стосується і моралі, і проявів ніжності. Кому сподобається, якщо “половинка” постійно скаржиться, контролює, вчить життю чи істерить? Водночас нескінченні “сюсі-пусі”, щогодини SMS з любовними посланнями, надмірні ласки дратують не менше.

Уявіть, що ви любите торт. Але якщо вас загодовують тортами, вас незабаром почне від них каламутити.

Коли жінка королева драми

Чоловіки переважно віддають перевагу жінкам з легким характером, з почуттям гумору, які вміють згладжувати конфлікти. Панянок, які влаштовують істерики з приводу і люблять робити з мухи слона, здатні винести небагато. Тож якщо пара живе від скандалу до скандалу, і ці перерви не надто великі, можна з високою ймовірністю говорити про те, що союз протримається недовго.

Коли чоловік почувається недооціненим

Якщо жінка не підтримує свого чоловіка, а тільки вселяє йому, який він нікчемний, партнер почувається недооціненим.

За що любити панночку, якщо вона не вірить у свого обранця, а лише виховує в ньому комплекси неповноцінності? Якщо в цей період чоловікові підвернеться інша жінка, яка дивитиметься на нього з обожненням, і зітхатиме: «Як же пощастило твоїй дівчині», чоловік, з великою ймовірністю, піде до неї.

В ідеалі треба підтримувати свого партнера, вдихати у нього надію, бо жінка є стимулятором для чоловіка. Він здійснює подвиги не для себе, а заради прекрасної жінки. І якщо ви вже не робите обранцеві компліменти, то хоча б не лайте і не “пиляйте” його.

Коли жінка забуває про потреби чоловіка

Не думають про інтереси та потреби партнера найчастіше егоїстичні жінки. Чим прояв егоїзму сильніший, тим більше жінка відштовхує обранця. Серед основних чоловічих потреб психологи виділяють, по-перше, побутовий комфорт, що має на увазі господарність і турботу про чоловіка, по-друге, емоційну підтримку та захоплення партнером, і по-третє, близькість (якщо парі до 30 років вона стоїть на першому місці).

Коли жінка не чує партнера

Багато жінок не вміють слухати і чути партнера. Часто зауваження чоловіка жінка ігнорує або шукає в них прихований підтекст замість того, щоб виправити те, про що прямо говорить обранець.

Разом з тим, якщо партнер ніколи не висловлює зауважень, хоча для цього начебто є привід, це теж має наводити на роздуми.

Кожна жінка помічає за собою певні побутові огріхи. Наприклад, вона пересолила суп, а чоловік нічого не каже. Тоді треба самій обов’язково запитати: «Вибач, я, начебто, суп пересолила». Він відповість: Ні, мені подобається. Ага, отже, все гаразд. Або, навпаки, скаже: «Так, пересолила» — ситуація проясниться. Якщо партнер мовчатиме, боячись вас образити, нічого хорошого в цьому немає. Так, він мовчить і виливає ваш суп в унітаз, а сам ходить голодним чи їсть у їдальні. Довго ви разом не проживете.

Тебе може зацікавити