“Не має особливих стосунків”: інсайдер розповів, чому діти Бреда Пітта позбуваються його прізвища

by ira

Стало відомо, чому діти Бреда Пітта так налаштовані проти нього. Зокрема, рішення спадкоємців дистанціюватися від Пітта пов’язане з їхньою шаленою відданістю Анджеліні Джолі.

Як інформує KURAZH, про це пише Us Weekly.

“Їм було важко пробачити Бреда та налагодити зв’язок із ним після розлучення. Їхня мама — голова родини, і вона все життя виховувала їх з любов’ю та самовідданістю. Коли Бред пішов, їм було дуже важко бачити, як він воює з нею”, — зазначає інсайдер.

Зокрема, повнолітня біологічна донька голлівудського актора Шайло офіційно відмовилася від його прізвища, найнявши адвоката.

“Бред був спустошений цим вибором. Для нього це було більше, ніж зміна імені — це був символ глибшого відчуження, яке назрівало роками”, — розповів інсайдер.

Раніше донька Захара, яку Бред всиновив з Анджеліною Джолі, на публіці назвала лише прізвище мами, представляючи себе. Згодом Вівʼєн, яка активно працює з Джолі на Бродвеї, також відмовилася від прізвища батька.

А конфлікт з Меддоксом був найбільш скандальним. Ще у 2020 році прийомний син актора назвав його нецензурними словами, про що стало відомо лише через кілька років.

Пітт і Джолі, які почали процес розлучення у вересні 2016 року, також стали батьками синів Пакса та Нокса.

“На жаль, Бред не має особливих стосунків зі своїми дітьми. Він не готовий відмовитися від них, але засмучує знання, що вони позбуваються його прізвища”, — розповідає інсайдер.

Ще одне джерело вважає, що актору важко змиритися з тим, що відбувається.

Тебе може зацікавити