Новий лук від Джонні Деппа: актор поголив бороду та вуса

by Max

59-річний американський актор Джонні Депп чимало здивував шанувальників своєю нещодавньою появою на публіці. Зірка “Піратів Карибського моря” скинув кілька зайвих кілограмів і, що найпомітніше, гладко поголив своє обличчя, позбавившись вусів і бороди, з якими ходив останні роки. Як передає KURAZH, про це пише Нollywood Life.

Знаменитість із задоволенням позував фотографам під час виступу на SiriusXM, американській радіомовній компанії, у Нью-Йорку.

Актор був у відмінному настрої і із задоволенням спілкувався з фанатами. На публіці Джонні хизувався в модній шкіряній куртці, картатій сорочці, рваних джинсах з ефектом потертості та шкіряних туфлях. Образ він доповнив намистами, синьою кепкою та сонцезахисними окулярами з синім склом.

Зараз Депп разом із рокером Джеффом Беком перебувають у турі. Вони познайомилися у 2016 році і з того часу потоваришували. Їх об’єднала загальна любов до музики та автомобілів. У 2019 році Джонні та Джефф почали разом займатися музикою та гастролювали Європою перед своїм першим туром США.

Тебе може зацікавити