Новинки на екрані. Серіали січня, які варто переглянути

by ira

Перший місяць нового 2023 року вже готовий порадувати нас довгоочікуваними новинками, інформує KURAZH.

“Калейдоскоп”

Серіал базується на реальних подіях та оповідає про загадкове зникнення облігацій під час урагану “Сенді” у 2012 році.

“Мейфейрські відьми”

Нейрохірургіня Ровен з’ясовує, що вона є нащадком древнього роду могутніх відьом Нового Орлеана. Намагаючись впоратися з силами, що прокинулися в ній, героїня також бореться з таємничою страшною сутністю.

“Локвуд & Ко”

У світі, виконаному привидів, троє підлітків починають досліджувати паранормальні явища та ризикують усім, щоб розкрити диявольську змову.

“Poker Face”

Головна героїня Чарлі Кейл має неординарну здатність, її неможливо обдурити. У кожному епізоді вперед Чарлі постане нова головоломка і новий шахрай, якого потрібно вивести на чисту воду.

“The Last of Us”

У світі, який занепав у грибковому зомбі апокаліпсисі, ми знайомимося з Еллі (Белла Рамсі), дівчинкою, що має імунітет до грибних суперечок та Джоелом (Педро Паскаль), контрабандистом, якому необхідно довести Еллі на інший край Америки.

Терапія

Драмеді про психотерапевта Джиммі, який переживає втрату дружини. Одного разу він вирішує говорити людям виключно жорстку, неприємну правду. 

“Copenhagen Cowboy”

Дівчині, на ім’я Міа, не пощастило бути володаркою надприродних здібностей і все життя її перепродували як талісман, який приносить удачу. Але тепер вона прагне помститися своїм кривдникам.

Тебе може зацікавити