Pantone розповів про головний колір 2023 року

by ira

Інститут кольору Pantone обрав колір 2023 року. Ним став – 18-1750 Viva Magenta. “Нестандартний відтінок для нестандартного часу”.

Про це інформує KURAZH з посиланням на УНІАН.

“Нюансований малиново-червоний тон, який представляє баланс між теплим і прохолодним, PANTONE 18-1750 Viva Magenta також є гібридним кольором, який комфортно поєднує фізичне та віртуальне, нагадуючи наш багатовимірний світ. Наполегливий, але не агресивний, це карміново-червоний колір, який не домінує сміливо, а замість цього використовує підхід “кулак в оксамитовій рукавичці”, – йдеться у повідомленні.

Леатріс Ейсман, виконавча директорка Інституту кольору Pantone, сказала, що цей відтінок був натхненний натуральним червоним барвником, отриманим з дрібних комах, які називають кошеніллю:

“Ми шукаємо натхнення у природі та реальному світі, оскільки віртуальні світи все більше проникають у наше повсякденне життя… Viva Magenta з’єднує нас із витоками. Він надихає наш дух і зміцнює нашу внутрішню стійкість, закликаючи сили природи”.

Pantone щороку обирає головний колір року, починаючи від 2000. Щороку експерти з кольору Pantone шукають у світі нові кольори. Вони досліджують індустрію розваг, виробництво фільмів,колекції мистецтва та нових художників, моду, усі сфери дизайну, популярні туристичні напрямки та багато іншого. Іноді на вибір кольору також можуть вплинути нові технології, матеріали й текстури.

Тебе може зацікавити