Періс Гілтон та Картер Реум розчулили фоловерів (відео)

by ira

42-річна американська соціальна активістка та підприємниця Періс Гілтон вразила своїх шанувальників відчутним проявом любові до свого чоловіка, 42-річного письменника Картера Реума, у своєму Instagram, повідомляє KURAZH.

Спільні миті подружньої пари стали основою відео, яке Періс опублікувала під мелодію “One In A Million” від Bebe Rexha та David Guetta. У підписі до посту вона написала: “Мій єдиний на мільйон”, а в коментарях поділилася: “Я так закохана у цю пісню @beberexha @davidguetta! Слухаю її на повторі під час моєї подорожі на кораблі в Греції. Текст такий захоплюючий!”

Чоловік Періс, Картер, на якого вона вийшла заміж у 2021 році, також відгукнувся на відео, залишивши коментар: “Ти моя єдина на трильйон”.

Пара познайомилася у 20-річному віці, але їхні романтичні стосунки розпочалися лише у 2019 році. Весілля відбулося у листопаді 2021 року в маєтку в Бель-Ейр. Нове покоління їхньої родини вже з’явилося – в січні цього року Періс стала матір’ю, народивши сина Фенікса Беррона Гілтон Реума через сурогатну матір.

Тебе може зацікавити