Подовжуючий манікюр зі смужками: художні ідеї у літній тематиці

by Max

Манікюр з дизайном може виглядати по-різному, але особливе місце в літніх трендах займає нейл-арт, в якому під візерунком виділено лише одну смугу по центру нігтя. Дивись, як його можна зробити навіть на коротких нігтях!

У літньому манікюрі прийнято використовувати яскраві кольори лаків, а також дизайни, з квітами, фруктами, морем та іншою літньою тематикою. Розписувати нігті візерунками можна абсолютно по-різному або використовувати стемпінг і манікюрні плівки для прискорення процесу.

Однак цього літа серед художніх нейл-трендів можна виділити дизайни, в яких яскраві деталі розташовані лише по центру нігтя. Вони не виходять за межі широкої білої смужки лаку і часто натхненні популярними орнаментами на посуді, килимах та одязі.

За рахунок строгої вертикалі манікюр із смугою по центру допомагає візуально подовжити нігті. Його можна рекомендувати навіть для короткої довжини – якщо хочеться витягнути форму нігтів. При цьому така нейл-деталь добре поєднується з іншими формами та візерунками.

Манікюр із вертикальним орнаментом напевно зацікавить любительок вічного нюду на нігтях. На відміну від яскравих нейл-артів, настільки популярних улітку, він може не втрачати стриманості. У такому випадку поверх світлої смуги краще малювати візерунок, використовуючи лише один відтінок лаку, наприклад, спокійний блакитний або синій.

Іноді подібна техніка використовується без окремої смуги, просто поверх нюду. Але все-таки білий лак допомагає зробити візерунок виразнішим, а форму нігтів — витонченою та витягнутою.

І хоча манікюр з білою смугою по центру спочатку всі стали робити на основі квіткового розпису та інших художніх орнаментів, в рамки подібного нейл-арту можна вписати різні принти і текстури.

Фрукти, ягоди, геометрія, тваринні принти. Леопард несподівано увірвався у тенденції літа-2024. Навіть, якщо тобі складно зважитися на таке віяння моди, манікюр із делікатною леопардовою смугою по центру нігтя — те, що може допомогти настроїтись на модний експеримент. За бажання використовуй замість леопарда, тигровий чи коров’ячий принт — зараз у моді всі тваринні принти.

Найпростіший варіант – додати в манікюр довгий ряд страз, спрямований від основи нігтя до кінчиків. Об’ємні стрази можна замінити дрібнішими деталями: наприклад, краплями гель-лаку, покритими дзеркальним втиркою для нігтів.

Інший приклад – манікюр з довгими хвилями. Хвилю можна намалювати лише по центру нігтя — для мінімалістичного нейл-арту в чистому вигляді. А можна покрити хвилями весь простір нігтя, такий вінтажний дизайн не втрачає актуальності. Однак дуже коротким нігтям хвилястий манікюр може не підійти. Замість подовження він навпаки візуально вкорочуватиме манікюр, адже лінії з вигинами працюють не так ефективно, як прямі вертикальні смужки на нігтях.

Не бійся експериментувати, манікюр чудово підходить для того, щоб проявлятись!

Тебе може зацікавити