Похмурий дворецький з “Венздей” виявився красенем у реальному житті (фото)

by Max

Серіал “Венздей”, який продовжили на другий сезон, подарував глядачам прекрасне продовження історії про сімейку Аддамс. Разом з тим він розкрив з нового боку акторів, про яких раніше мало хто знав. Один з них – румунський актор Джордж Бурча (George Burcea), який зіграв дворецького. Про це повідомляє KURAZH із посиланням на УНІАН.

Виявилося, що він похмурий і непоказний тільки в серіалі. У звичайному житті дворецький перетворюється в спекотного красеня. Однак мало хто звертав увагу на зовнішність актора, адже вся увага глядачів була прикута до Персі Хайнс Уайта, який зіграв Ксав’є. 

Тепер же все змінилося. Мережа “вибухнула” фото з Джорджем Бурчею. Він активно веде сторінки в соцмережах і часто ділиться своїми фото.

Що відомо про актора Джорджа Бурча

Румунський актор народився 15 січня 1988 року. У 2015 році закінчив Національний університет театрального мистецтва та кінематографії. 

У актора є жінка і діти. Його сімейні фото з красунею-дружиною і двома чарівними доньками викликають у фанатів захват. Робота в серіалі “Венздей” стала однією з найяскравіших для Джорджа. До цього він знімався в декількох фільмах і серіалах, але найчастіше він отримував епізодичні ролі і його ім’я навіть не вказували в титрах. 

Тебе може зацікавити