Популярна їжа, яка може привести людину до інсульту

by ira

З віком збільшується ризик важких захворювань. Так, більшість інсультів трапляються після 55 років. Частково це пов’язано з тим, що наші артерії природним чином стають більш вузькими і твердими, а також забиваються жировими речовинами.

Як і при багатьох інших захворюваннях, те, що ви їсте, може вплинути на ймовірність інсульту.

У разі ішемічного інсульту це відбувається через тромб. При геморагічному інсульті лопається ослаблена кровоносна судина головного мозку.

Консультант-невролог в центрі реабілітації після інсульту The Wellington Hospital в Лондоні доктор Бал Атвал радить літнім людям уникати вживання червоного м’яса.

Річ у тому, що вживання стейків, сосисок та іншого червоного м’яса з високим вмістом насичених жирів збільшує ризик інсульту.

У літньої людини, яка їсть червоне м’ясо, більше шансів отримати ішемічний інсульт, тому що насичені жири викликають закупорку кровоносних судин, що постачають кров’ю мозок.

“Ці згустки крові зазвичай утворюються в областях, де артерії були звужені або заблоковані жировими відкладеннями, відомими як бляшки”, – зазначив експерт.

Щоб запобігти цьому, ви повинні їсти менше червоного м’яса і більше жирної риби і нежирного м’яса.

Птиця, більша частина риби та альтернатива пісному м’ясу, такі як тофу, квасоля та бобові, є найздоровішим джерелом білка, що допомагає знизити ризик.

Тебе може зацікавити