Породи собак які сильніші за вовків та ведмедів

by Max
460066 1.jpg

Ми звикли, що дикі тварини набагато сильніші, ніж наші одомашнені улюбленці. Але ми надто недооцінюємо своїх вихованців! Адже селекція — справжня біологічна магія поза Хогвартсом, завдяки їй можна створити будь-кого, інформує KURAZH.

Тож у темні віки, коли лисий примат ще залежав від капризів природи та її мешканців, людина вивела собак, які б протистояти своїм диким побратимам, вовкам.

Одна з таких порід — ірландський вовкодав. Якщо ви хоч раз грали в Скайрім, то вже, напевно, знайомі з ним. Представники цієї породи — одні з найбільших собак у світі, їх зріст в загривку — щонайменше 79 сантиметрів. Вони витривалі і сильні — ідеальні гончаки. Завдяки своїм габаритам собака з легкістю здатна поодинці завалити кабана та вовка.

Але є ті, з ким не страшно йти навіть на ведмедя! Карельський ведмежий собака, хай і не відрізняється великими розмірами, зате виділяється хортом і вправністю. Зовні цей милий песик нагадує лайку, а його найближчий родич і зовсім шпіц. Але разом з нею у Фінляндії люди з давніх-давен ходили полювати на велику дичину: лосів, оленів і навіть ведмедів! Її головна зброя — ненависть до своєї здобичі. Своєю люттю вона жахає навіть ведмедів!

Собаки сильнішої за ведмедя, звичайно ж, не існує, але дана порода відрізняється безстрашністю і наполегливістю щодо великого видобутку, тому вона може задавити звіра психологічно.

Незважаючи на люту вдачу щодо свого видобутку, до людей вона ставиться виключно добродушно. Тому її не можна брати як охоронну собаку.

Якщо попередню породу виводили для того, щоб ходити на ведмедя, тайган або киргизький хорт була створена, щоб захищати людей від вовків. На відміну від інших собак, вона вміє відстежувати сірого любителя і до того, не дає втекти дикому хижакові доти, доки не прийде господар.

Так, всі ці породи створені для того, щоб відлякувати чи заганяти диких тварин. І в минулому вони служили чудовими охоронцями та здобувачами. Але якщо раніше собаки вбивали за потребою захистити чи прогодувати господаря, то тепер вони женуть диких звірів для того, щоби просто розважити своїх господарів.

Тебе може зацікавити