Постільну білизну з якої тканини ніколи не варто купувати: можна нашкодити своєму здоров’ю

by Max

Лікарі пропонують замислитися над тим, наскільки корисні для шкіри махрові простирадла або шовкова постільна білизна, чи варто переплачувати за дорогі матеріали, інформує KURAZH.

Експерти радять обирати подушки та ковдри із синтетичним наповнювачем, особливо для зими. Вони гіпоалергенні, добре утримують тепло, не даючи відчуття перегріву. Так, подушки з натуральних матеріалів легші, вони можуть набувати будь-якої форми, але синтетичні матеріали пружні, еластичні, що зручніше для сну.

Варто віддавати перевагу натуральним тканинам: шовку, бавовні або льону. Вони мають відмінну теплопровідність і добре вбирають піт. Плюс вони гіпоалергенні. Допускається в складі тканини невеликий відсоток синтетики (поліестеру), якщо це простирадло, наволочка або підковдра. Вони менше мнуться під час прання, що зручніше у використанні.

А ось щодо матеріалу, з якого зроблені подушки, все не так, як із постільною білизною. Варто віддати перевагу саме штучним наповнювачам, оскільки натуральні, як-от перо, пух чи вовна, можуть стати провокаторами алергічних реакцій, упевнені медики. Іноді за проблем зі шкірою обличчя перше, що потрібно, — це замінити подушку, обравши синтетичний наповнювач.

Чистити або прати подушки та ковдри, яким би не був їхній наповнювач, необхідно щонайменше двічі на рік. На думку дерматологів, інфекціоністів і лікарів інших спеціальностей, оптимально міняти білизну раз на тиждень.

Тебе може зацікавити