Позашлюбний син Шварценеггера повторив образ батька з “Конана-варвара”

by Max

Джозеф Баена, позашлюбний син Арнольда Шварценеггера, скопіював образ свого знаменитого батька з культового фільму “Конан-варвар” 1982 року. Відео юнак розмістив у своєму Instagram.

25-річний Баена зараз бере участь у програмі “Танці з зірками” та вже змінив кілька нарядів. Але шкіряні обладунки явно стали відсиланням до однієї з найвідоміших ролей Шварценеггера у фільмі “Конан-варвар”.

Для більшої подібності Джозеф навіть наклав на своє відео саундтрек зі стрічки.

Зараз Джозеф працює агентом із нерухомості, займається фітнесом і навіть дебютував як модель.

Він розповідав, що хоче стати актором, як і його відомий батько, і вже отримав роль у новому науково-фантастичному фільмі Джона Малковича “Колесниця”.

Джозеф Баена розповідав в інтерв’ю Men’s Health, що йому вдалося порозумітися із “Залізним Арні” через їхню любов до бодібілдингу та фітнесу.

Щоб допомогти йому в тренуваннях, Шварценеггер подарував йому екземпляр “Енциклопедії сучасного бодібілдингу”, написаної у співавторстві із семиразовим чемпіоном “Містер Олімпія”, яку багато хто вважає “Біблією” бодібілдингу.

“Мій батько старомодний, він не вірить у подачки. Він вважає, що тільки важка праця окупається, і я теж у це вірю. Я люблю слово честь, і якщо я скористаюся зв’язками свого батька або попрошу його про послугу, цікаво, яку честь це принесе мені?” — говорив юнак.

Нагадаємо, мати Джозефа — колишня економка родини Шварценеггера Мілдред Баена. У 2011 році Арнольд зізнався своїй дружині Марії Шрайвер, що має позашлюбного сина. Пара зрештою розлучилася.

Тебе може зацікавити