Пивоваров та Христина Соловій презентували романтичний кліп на пісню до мультфільму “Мавка. Лісова пісня”

by Max

До Дня всіх закоханих довгоочікуваний анімаційниі фільм Мавка. Лісова пісня” отримав офіційний саундтрек і романтичний кліп на нього. Як повідомляє KURAZH, пісню виконали Артем Пивоваров та Христина Соловій.

Саундпродюсером та композитором “Мови вітру”, автором мелодії та аранжування став Артем Пивоваров. Натхненням для музиканта стала не тільки історія Мавки та Лукаша, але й те, що саме він подарував свій голос головному герою мультфільму Лукашу. Текст майбутнього хіта створений Артемом та Христиною у співавторстві — слова писали кожен для свого куплету. Трек звучить в одній зі сцен мультфільму, яка дає початок романтичній історії головних героїв.

Знімання кліпу проходили в Києві у січні цього року в одному з павільйонів кіностудії FILM.UA. Режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник, оператором-постановником — Сергій Ревуцький, а неймовірні образи для виконавців створила талановита Дзвінка Сивик.

Кадри за участю Артема та Христини у фантазійних локаціях доповнюють епізоди з анімаційного мультфільму, більшість з яких глядачі побачать вперше.

Прослухати пісню можна на музичних платформах. А Христина Соловій незабаром випустить кліп на ще один Мавчин музичний монолог – “Пісня Лісу”.

Прем’єра мультфільму “Мавка. Лісова пісня” в кінотеатрах відбудеться вже 2 березня.

Тебе може зацікавити