Секрети стрункості Гвінет Пелтроу: раціон знаменитості

by ira

Володарка “Оскара” 50-річна Гвінет Пелтроу повністю сфокусувалась на своїй успішній велнес-імперії. Про успіх можна судити не тільки за багатомільйонними оборотами компанії, але й по самій Гвінет, яка обирає усвідомлений підхід до догляду за собою. В інтерв’ю для американської версії сайту The Symbol Пелтроу своїм раціоном, що допомагає їй залишатися у формі.

Про це передає KURAZH з посиланням на prostoway.com.

Улюблені страви Гвінет – картопля фрі та паста, які вона іноді собі дозволяє.

Ранок зірка починає зі столової ложки кокосового масла, яким полоскає рота.

“Цей прийом з аюрведи допомагає вбити всі бактерії”, – ділиться Гвінет. Далі дві склянки води з вітамінами та смузі замість сніданку.

Щільний сніданок допускає лише у разі похмілля, і це може бути, наприклад, бутерброд з яйцем. Гвінет зізнається, що не проти пропустити стаканчик віскі з льодом або мартіні з горілкою після важкого робочого дня.

На ланч вона віддає перевагу салату, в якому обов’язково має бути протеїн, або бургер з індички з листям латука замість булок.

Як перекуси — горіхи або солоні претцелі (дрібні крендельки) із зеленим чаєм: «Снек обов’язково має бути солоним і хрустким». Що ж до вечері, то Пелтроу має правило: останній прийом їжі має бути не пізніше 18:00—18:30, інакше їй складно заснути.

Тебе може зацікавити