Секрети стилю. Правила успішного поєднання білого одягу та аксесуарів

by ira

Попри те, що білий колір вважається універсальним і пасує до багатьох речей, деяким людям вдається виникнути багато проблем з ним, особливо коли мова йде про стильний гардероб. Навіть звичайна біла футболка може зіпсувати весь образ, якщо не дотримуватися деяких правил.

Професійні стилісти наголошують на чотирьох ключових помилках, які слід уникати, повідомляє KURAZH.

По-перше, слід завжди перевіряти річ на предмет просвічування. Освітлення в приміряльній кімнаті, як правило, сприяє тому, щоб виглядати більш привабливою в підборі одягу, але такий ефект може бути обманливим. Порада стилістів – завжди виходити з примірочної і дивитися на річ при природному денному світлі, це допоможе з’ясувати, наскільки вона просвічує. Також слід перевірити, чи не просвічують кишені через виріб, оскільки це може погіршити зовнішній вигляд. Стилісти рекомендують вибрати одну якісну пару білих штанів, ніж кілька неякісних.

Помилка номер два – одягати білу білизну під білі речі. Багатьом це може здаватися логічним вибором, але справжня проблема полягає у тому, що біла білизна створює контраст зі шкірою, і це стає видимим крізь одяг. Фахівці радять вибирати тілесну білизну під білі речі, так як вона не буде просвічувати.

Третя помилка – неправильний вибір відтінку білого. Існує кілька відтінків білого, і не всі з них пасують до кожного тону шкіри. Наприклад, оптичний білий колір може пасувати не всім. Стилісти рекомендують спробувати м’який білий, він менш різкий і гармонійно поєднується з білками очей. Також важливо знайти відтінки білого, які найкраще пасують до тону шкіри. За кольором вен на зап’ясті можна визначити, чи має людина холодний чи теплий підтон шкіри.

Четверта помилка – надмірне розбавлення білого одягу аксесуарами. Необхідно уявляти білий одяг як чисте полотно. Повністю білий образ може виглядати нудно, тому варто додавати аксесуари, які зроблять образ більш стильним. Металеві прикраси, яскраві туфлі, велика сумка, якісний ремінь та інші аксесуари можуть допомогти створити цікавий образ з білим одягом.

Тебе може зацікавити