Що подивитись на День Валентина: п’ять фільмів

by ira

У День святого Валентина хтось обирає домашній затишок, який можна доповнити переглядом фільмів про кохання.

KURAZH пропонує п’ять фільмів до романтичного вечора.

«Вірю в кохання»

На створення романтичної мелодрами «Вірю в кохання» представників Голлівуду надихнула реальна історія співака Джеремі Кемпа. У 2000 році він одружився з дівчиною Мелісою, знаючи, що вона смертельно хвора. Історія їхнього кохання зможе розчулити кожного.

Фільм «Коханий із майбутнього»

У день повноліття Тіму Лійку батько розповів, що кожен чоловік у їх сімействі має здатність переміщатися в часі. При цьому не можна змінити хід світової історії, а тільки вплинути на окремі епізоди в своєму житті. Хлопець поспішає скористатися унікальним даром. Він щиро бажає виправити невдале побачення з прекрасною Мері. Згодом Тім не помітив, як пристрастився до подорожей у часі, намагаючись змінити допущені помилки. Але чи буде Тім по-справжньому щасливим?

Фільм «Кохання з другого погляду»

Рафаель закохався в Олівію з першого погляду і одружився на ній. Через роки чоловік став відомим письменником, а його дружина розчарувалася в сімейному житті, бо підтримувала його в будь-яких починаннях, але віддачі не отримала. Прокинувшись одного разу, чоловік зрозумів, що він опинився в іншій реальності, де ніколи не перетинався з Олівією. Зрозумівши свої помилки, чоловік вперше задумався про справжні бажання дружини.

Фільм «До зустрічі з тобою»

Американський романтичний фільм, який вийшов у прокат у 2016 році.  Луїза знає, скільки кроків від зупинки до її будинку і вона не кохає свого парубка. Але навіть не уявляє, як зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, може змінити її життя… Вілл розуміє, що після аварії завжди відчуватиме біль і власну неповноцінність, і певен, як покласти цьому край. Але навіть не здогадується про те, що у його дім увірветься вихор кольорів, радість і кохання, на ім’я Лу.

Фільм «Клятва»

Мелодрама 2012 року, заснована на реальних подіях. Молодята відновлюються після автомобільної аварії, але дружина перебуває в комі. Прокинувшись із важкою втратою пам’яті, вона не пам’ятає свого чоловіка, якому знову потрібно завоювати її серце.

Тебе може зацікавити